3D Photoner: przenośny aparat kosmetyczny do nieinwazyjnego odmładzania

Symbol: 90149
Dostępność: 2 szt.
Maksymalna ilość dla możliwych parametrów produktu została osiągnięta.
Producent:
Wysyłka w ciągu:24 godziny
Cena przesyłki: 0
kurier pobrabnie:
0
Inpost paczkomat:
0
Kurier:
0
Cena: 730.00
Ilość w opakowaniu: 1 szt.
Ilość (szt.):
Zamówienie telefoniczne: 501310210
Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy!
Udostępnij:

 

3D Photoner: przenośny aparat kosmetyczny

do nieinwazyjnego odmładzania

 

Bazę stanowią 3 skuteczne metody kosmetologiczne:

·         terapia ultradźwiękami: zapewnia mikromasaż na poziomie komórkowym

·         koloroterapia: oddziaływanie fal świetlnych rozwiązuje różne problemy skóry

·         fonoforeza: zwiększa wchłanianie preparatów kosmetycznych

 

Komentarze:

3D Photoner to aparat do kompleksowego oddziaływania fotochromowego i ultradźwiękowego stworzony specjalnie do użytku domowego i przeznaczony do regularnych zabiegów kosmetologicznych, które zaleca się wykonywać 1-2 razy w tygodniu. Aparat nie ma ograniczeń co do wieku i typu skóry.

Przyrząd łączy w sobie skuteczną metodę mikromasażu ultradźwiękami o częstotliwości 3 MHz i łagodnego oddziaływania fotochromowego (kolorowym światłem) falami o różnej długości (barwa czerwona, niebieska, zielona).

Intensywność działania kosmetyków w połączeniu z 3D Photoner wzrasta wielokrotnie, gdyż za pomocą ultradźwięków wykonujemy zabieg kosmetyczny nazywany fonoforezą, która zwiększa przepuszczalność skóry, naczyń krwionośnych i błon komórkowych, stwarza warunki dla lepszego wchłaniania składników aktywnych.

 

W związku z tym, bazą przyrządu są 3 skuteczne metody kosmetologiczne:

1. Terapia ultradźwiękami:inna nazwa metody - sonoderma (z języka greckiego: sonic - dźwięk, derma - skóra). Ultradźwięki to drgania mechaniczne - masaż wibracyjny.

Głębokość przenikania fal ultradźwiękowych jest wyznaczana przez częstotliwość: im wyższa jest częstotliwość, tym lepiej są one pochłaniane przez tkanki i tym mniejsza jest głębokość ich przenikania.

W aparacie 3D Photoner wykorzystywane są drgania ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości 3 MHz, dlatego oddziaływanie ultradźwięków ma miejsce tylko w skórze (od 0,3 mm do 1 cm), co zapewnia całkowite bezpieczeństwo metody.

Co oznaczają 3 MHz? Herc to liczba drgań na sekundę. Jeden megaherc to milion herców. Oznacza to, że 3D Photoner oddziałuje na komórki skóry z częstotliwością równą 3 milionom razy na sekundę!!!

Drgania ultradźwiękowe zmuszają tkanki i komórki skóry do falowej zmiany swojej gęstości - ściskania i rozkurczania się. Taki łagodny mikromasaż tkanek na poziomie komórkowym ma silne działanie stymulujące i powoduje trwały efekt liftingu, a jednocześnie nie rozciąga i nie powoduje uszkodzeń skóry! Sprzyja regeneracji zmęczonej skóry dojrzałej i poprawia stan skóry problematycznej w każdym wieku.

 

2. Koloroterapia:odmładzające i gojące działanie ultradźwięków zostało uzupełnione działaniem fal świetlnych o różnej barwie: czerwonej, niebieskiej i zielonej. Światło to energia - podstawa cyklu życiowego na całej planecie. Dziś już udowodniono, że nasz organizm przekształca światło w energię elektrochemiczną, która aktywując łańcuch reakcji biochemicznych w komórce przyspiesza procesy wymiany w tkankach, zwiększa ich zdolność do życia i stymuluje kompleksową odnowę naszego organizmu. A barwa, mówiąc prostym językiem, to wrażenie, które odbiera człowiek, gdy do jego oczu dostają się promienie światła.

Każda barwa ma swoją długość fali i częstotliwość promieniowania - swoją energię. Fale świetlne mogą być długie, średnie i krótkie.

Najsilniejszą energię i najdłuższą falę ma barwa czerwona, średnią - odcienie żółtego, najsłabszą - odcienie niebieskiego.

Francuski psycholog Charles Feré na początku XX wieku w praktyce potwierdził, że ciało reaguje na oddziaływanie światłem. Dane porównawcze ciśnienia krwi pozwoliły sformułować podstawowe prawo: siła skurczów mięśni i prędkość krążenia krwi wzrastają na skutek oddziaływania barwy czerwonej i zmniejszają się na skutek działania barwy niebieskiej.

 

3. Fonoforeza: do pracy z aparatem można wykorzystać medium kontaktowe: żele, emulsje, roztwory wodne lub olejowe. Liczba i jakość kosmetyków TianDe pozwala każdej z nas odnaleźć dla siebie kosmetyk odpowiedni do przeprowadzenia zabiegu. Uniwersalnym kosmetykiem jest krem nawilżający. Kosmetyki nawilżające można stosować dla każdego typu skóry.

 

Slajd nr 2

 

Mikromasaż ultradźwiękami na poziomie komórkowym zapewnia:

·        aktywację wymiany substancji wewnątrz komórek

·        poprawę krążenia krwi w tkankach, zwiększony przepływ limfy, co skutkuje lepszym odżywieniem tkanek i przyspieszeniem procesów regeneracji

·        utlenowanie komórek i większą odporność skóry

·        większą syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, które są niezbędne do zachowania sprężystej i elastycznej skóry;

·        likwidację skurczów mięśni mimicznych, które tworzą zmarszczki, a co za tym idzie - znaczne zmniejszenie liczby i głębokości zmarszczek;

·        normalizację pracy gruczołów łojowych, działanie przeciwbakteryjne;

·        wygładzenie blizn, likwidację obrzęków;

·        zmniejszenie liczby przebarwień i piegów.

 

Komentarze:

Zalecenia do stosowania ultradźwięków:

·        skóra dojrzała z oznakami więdnięcia, skóra sucha;

·        zmarszczki i nierówności skóry;

·        widoczny drugi podbródek;

·        przebarwienia i piegi;

·        występowanie obrzęków, w tym w okolicy oczu, oraz workipod oczami;

·        cera naczynkowa (tak nazywa się trwałe rozszerzenie naczyń krwionośnych na twarzy),

·        trądzik, blizny potrądzikowe, blizny po urazach, nierówny kolor cery, bladość skóry.

Przeciwwskazania do stosowania ultradźwięków

·        ciążą (dowolny okres).

·        nadwrażliwość skóry i reakcje alergiczne;

·        przewlekłe choroby krwi;

·        indywidualna nietolerancja;

·        ostre stany zapalne (szczególnie ropne)

 

Slajd nr 3

 

Koloroterapia

 

Barwa czerwona 

Barwa zielona 

Barwa niebieska 

Przenika do skóry na głębokość 8-10 mm, aktywuje działalność fibroblastów - głównych komórek skóry wytwarzających czynniki regeneracji i syntezujących kolagen, elastynę i inne białka, od których zależy młodość skóry. 

Idealna dla zabiegów odmładzających. 

Przenika na głębokość 3-5 mm, działa na górną i środkową warstwę skóry - naskórek i skórę właściwą. 

Zwęża rozszerzone naczynia krwionośne, poprawia utlenowanie tkanek, łagodzi podrażnioną skórę, likwiduje dyskomfort. 

Idealna dla skóry mieszanej. 

 

Przenika do skóry na głębokość 0,5 mm, nadaje się do pielęgnacji skóry wrażliwej, tłustej oraz skóry ze zmianami zapalnymi. 

Sprzyja regulacji produkcji sebum, zwężeniu porów, zmniejszeniu stanów zapalnych i zaczerwienienia.  

Idealna do skóry tłustej, wrażliwej, ze zmianami zapalnymi (zaskórnikami i trądzikiem). 

 

 

Komentarze:

Efekty oddziaływania światłem na skórze:

Zakres światła czerwonego- energia nadaje się do wszystkich typów skóry +35, idealnie współgra z każdym zabiegiem odmładzającym i regenerującym.

Przenikając do skóry na głębokość 8-10 mm aktywuje działalność fibroblastów - głównych komórek skóry wytwarzających czynniki regeneracji i syntezujących kolagen, elastynę i inne białka, od których zależy stan skóry.

Im większa jest aktywność fibroblastów, tym zdrowsza jest skóra i tym większa jest jej zdolność do gojenia ran i regeneracji.

Oddziaływanie barwą czerwoną wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, rozgrzewa poprawiając krążenie krwi, aktywuje metabolizm, stymuluje wzrost nowych komórek i odbudowę kolagenu, dzięki czemu ustają skurcze mięśni i aktywuje się regeneracja tkanek, a co za tym idzie - następuje zmniejszenie zmarszczek i skóra staje się bardziej elastyczna i gładka.

 

Zakres światła zielonego jest odpowiedni dla skóry mieszanej; skłonnej do podrażnień i zaczerwienienia. Skutecznie łagodzi skórę, likwiduje podrażnienia, zaczerwienienia i obrzęki. Odpowiedni dla cery naczynkowej.

Światło zielone to połączenie barwy żółtej o długiej fali i barwy niebieskiej o krótkiej fali - to dlatego jego energia jest zharmonizowana - reguluje RÓWNOWAGĘ.

Efekt leczniczy jest związany z normalizacją procesów pobudzających i hamujących w skórze - harmonizacja.

Światło zielone przenika na głębokość 3-5 mm, działa na górną i środkową warstwę skóry - naskórek i skórę właściwą.

Światło zielone aktywuje pracę komórek skóry, sprzyja utlenowaniu skóry, poprawia krążenie krwi, wzmacnia naczynia krwionośne, poprawiając stan cery naczynkowej. Dzięki działaniu drenującemu zmusza do aktywniejszej pracy naczynia limfatyczne (naszego dozorcę w tkankach), a co za tym idzie - łagodzi skórę, likwiduje podrażnienia i zaczerwienienia, usuwa toksyny, zmniejsza obrzęki twarzy.

Oddziaływanie światłem o średniej długości fali idealnie nadaje się do zabiegów w okolicy czoła i wokół oczu.

Zakres światła niebieskiego jest optymalny dla cery tłustej, wrażliwej, problematycznej z widocznymi porami, ze zmianami zapalnymi, zaskórnikami i zmianami trądzikowymi w każdym wieku.

Efekty: Barwa niebieska (światło) łagodzi, ma działanie przeciwbakteryjne, likwiduje napięcie mięśniowe.

Znaczenie lecznicze zakresu światła niebieskiego jest ogromne: jest wykorzystywany przy różnych chorobach zapalnych, w leczeniu egzemy, ropnych infekcji skóry, świądu.

Światło niebieskie, przenikając na głębokość połowy milimetra (0,5 mm), normalizuje produkcję sebum, zwęża pory, przywraca procesy samoczynnego oczyszczania się skóry, pomagając w walce z zaskórnikami i trądzikiem, zmniejsza zaczerwienienie i sprawia, że skóra jest napięta i lśni zdrowiem.

 

Slajd nr 4

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Oceń
Jakość:
Funkcjonalność:
Cena:
Opinia:
Podpis:

Promocje

Producenci

Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Produkt został dodany do koszyka

Do Twojego koszyka została dodana wybrana ilość sztuk produktu. Podczas realizacji zamówienia będzie można ją zmienić.

Szczegółowa zawartość koszyka znajduje się u góry strony pod ikoną koszyka.

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni