Emulsja do nóg Leśny spacer -drobne naczynka i opuchniete nogi

Symbol: 45902
Dostępność: 5 szt.
Maksymalna ilość dla możliwych parametrów produktu została osiągnięta.
Wysyłka w ciągu:24 godziny
Cena przesyłki: 6
Inpost paczkomat:
6
Kurier:
8
kurier pobrabnie:
18
Cena: 61.00
Ilość (szt.):
Zamówienie telefoniczne: 501310210
Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy!
Udostępnij:

Ciesz się lekkością ruchów bez „supełków“ i widocznych naczynek krwionośnych!

Kod: 45902  , Pojemność: 100 ml

 Po długim dniu Twoje nogi „straciły formę“? Z każdym krokiem odczuwasz ciężkość?

Emulsja do nóg „Leśny spacer“ z linii kosmetyków na bazie roślin tajgi podaruje nogom lekkość i pomoże rozprawić się ze zmęczeniem.

To produkt w 100% naturalny, który składa się wyłącznie ze składników pochodzenia naturalnego.

Nie zawiera konserwantów.


Zebraliśmy wszystkie najsilniejsze składniki chroniące naczynia krwionośne i połączyliśmy je w składzie emulsji Dr. Taiga. Aktywny skład kosmetyku:


- zapobiega obrzękom, zmniejsza uczucie bólu i ciężkości w nogach;
- pomaga zlikwidować widoczną siatkę naczyń krwionośnych i zapobiega jej pojawianiu się;
- starannie pielęgnuje skórę nóg.

Składniki zawarte w kosmetyku pomogą „rozprowadzić krew“, a przez to poprawić krążenie w tkankach. Aby zapobiec wieczornym obrzękom i uczuciu ciężkości w nogach, kosmetyk nakładaj rano na problematyczne miejsca. Dzięki wydajnemu zużyciu wystarczy zaledwie kilka kropel.

Slajd nr 1 

 

EMULSJA DO NÓG  

Leśny spacer  

 

Ciesz się lekkością każdego ruchu! 

 

Produkt w 97% naturalny 

 

Bez konserwantów 

 

Zastosuj rano i czuj się komfortowo do samego wieczora 

 

Komentarze 

Po długim dniu Twoje nogi straciły formę? Czujesz się, jakby do każdej stopy przywiązano Ci cegłę?

Emulsja do nóg Leśny spacer z linii kosmetyków na bazie roślin tajgi podaruje Twoim nogom lekkość i pomoże rozprawić

się ze zmęczeniem. To produkt w 97% naturalny, który składa się wyłącznie ze składników pochodzenia naturalnego i nie zawiera konserwantów. 

 

Slajd nr 2 

 

Ciężkienogi i niebieskie pajączki.

Skąd bierze się uczucie ciężkości w nogach?

 

- Praca na stojąco szansa na rozwój żylaków u osób, które dużo czasu spędzają w pozycji stojącej, jest większa

- Genetyka skłonność do żylaków jest dziedziczna

- Zaburzenia układu hormonalnego.

W grupie ryzyka znajdują się kobiety w ciąży i te, które niedawno urodziły

- Stres, zaburzenia nerwowe, szkodliwe nawyki wszystko to obniża tonus naczyń krwionośnych

 

Komentarze

Kiedy w toku ewolucji człowiek stanął na dwóch nogach, otrzymał do swojej dyspozycji dwie posłuszne ręce, a także problem jakim są żylaki. Można je nazwać zapłatączłowieczeństwa za możliwość chodzenia o dwóch nogach, wszak stworzenia czworonożne nigdy nie mają żylaków! Układ żylny w ludzkich nogach jest poddawany silnemu obciążeniu.

Wbrew działaniu siły przyciągania ziemskiego krew z nóg wraca do serca z dołu do góry!

Odpływowi krwi z żył przeszkadza wysokie ciśnienie hydrostatyczne, uwarunkowane siłą ciężkości, działającą w kierunku pionowym oraz wysokie ciśnienie w jamie brzusznej. Im większa masa ciała, tym nasze nogi i ich układ krwionośny są bardziej obciążone.

W strefie ryzyka znajdują się wszyscy, którzy codziennie muszą długo chodzić lub stać na nogach.

Ważnym czynnikiem, który przyczynia się do powstawania żylaków są też predyspozycje dziedziczne.

U większości osób choroba ta jest dziedziczona po rodzicach.

Dane statystyczne w tym przypadku są jednoznaczne: u osób, których rodzice cierpieli na tę przypadłość, prawdopodobieństwo zachorowania na żylaki wzrasta do 70%.

Takiego ryzyka można jednak uniknąć, jeśli nie będziemy stwarzać czynników sprzyjających. Żylaki dziedziczne często pojawiają się we wczesnym wieku.

U kobiet żylaki mogą pojawić się nagle w czasie ciąży, a nawet w okresie dojrzewania płciowego. W związku ze specyfiką organizmu u kobiet okresy zaburzeń hormonalnych przyczyniają się do zastoju krwi.

Najbardziej niebezpieczny czas to dojrzewanie płciowe, ciąża, okres po porodzie. Niebezpieczny jest również okres klimakterium. W określonych momentach życia w żeńskich organach brakuje estrogenów, a zamiast nich przeważa tak zwany hormon ciałka żółtego. Uważa się, że to właśnie on ma działanie zwiotczające na mięśnie. To z kolei sprzyja rozszerzeniu żył.

Na stan naczyń krwionośnych wpływa również stres i zaburzenia nerwowe.

W ściankach żył znajdują się zakończenia nerwowe, które nadają im sprężystość.

Przy wzroście ciśnienia w nich, wpływie toksyn lub alkoholu, światło naczyń krwionośnych traci tonus i rozszerza się.

Poniżej podano główne objawy początkowego stadium żylaków, kiedy niebieskich żyłjeszcze nie widać i można zapobiec ich pojawieniu się:

 

- ból w nogach, uczucie ciepła, a czasami też pieczenia w żyłach nóg;

- uczucie ciężkości w nogach;

- obrzęki występujące wieczorem;

- nocne drżenie nóg.

 

Slajd nr 3

 

EMULSJA DO NÓG

Leśny spacer

 

Nogi bez supełkówi siatki naczyń krwionośnych

 

Zawiera roślinne składniki o działaniu ochronnym na naczynia krwionośne, poprawiające stan żył.

 

- Zapobiega obrzękom i uczuciu ciężkości w nogach

- Pomaga zmniejszyć siatkę naczyń krwionośnych

- Starannie pielęgnuje skórę nóg

 

Jest wydajna - wystarczy kilka kropel

 

Komentarze

Zebraliśmy wszystkie najsilniejsze naturalne składniki chroniące naczynia krwionośne i połączyliśmy je w składzie emulsji nowej linii kosmetyków Dr. Taiga. Wiele z nich pochodzi z syberyjskiej tajgi, która słynie ze swoich surowych warunków: różnica temperatur osiąga tu około 100 stopni!

Mogą tu przetrwać tylko najsilniejsze i odpowiednio przystosowane do tych warunków rośliny! Z każdym kolejnym pokoleniem stają się one coraz bardziej wytrzymałe. W tajdze można odnaleźć naprawdę wyjątkowe rośliny, które mają ogromną moc leczniczą. Tajga to prawdziwy lekarz, który może rozprawić się z wieloma dolegliwościami.

 

Dzięki aktywnemu składowi emulsja zmniejsza widoczną siatkę naczyń krwionośnych i zapobiega jej powstawaniu.

 

Składniki aktywne zawarte w kosmetyku pomogą rozprowadzić krew, a przez to poprawić krążenie w tkankach. Aby zapobiec wieczornym obrzękom i uczuciu ciężkości w nogach, kosmetyk nakładaj rano na problematyczne miejsca.

 

Slajd nr 4

 

Recepta na zdrowie prosto z tajgi!

 

Składniki aktywne - substancje o działaniu ochronnym na naczynia krwionośne

 

Wyciąg z kwiatów kasztanowca silny składnik o działaniu ochronnym na naczynia krwionośne, zmniejsza przepuszczalność naczyń i obrzęki

Wyciąg z kory białej wierzby dobroczynnie wpływa na żyły,

likwiduje zmęczenie

Wyciąg z głogu poprawia krążenie, zmniejsza obrzęki

Terpentyna poprawia krążenie krwi w tkankach, wspomaga procesy wymiany w komórkach

Błoto aluwialne przywraca skórze sprężystość

Salicylan metylu zmniejsza uczucie dyskomfortu w mięśniach, likwiduje napięcie i zmęczenie

 

Komentarze

 

Siła każdego kosmetyku zależy od siły jego składników. Emulsja jest połączeniem najsilniejszych składników o działaniu ochronnym na naczynia krwionośne, które likwidują uczucie ciężkości w nogach.

 

Wyciąg z kwiatów kasztanowca jest chyba najlepszą naturalną substancją o działaniu ochronnym na naczynia krwionośne. Medycyna ludowa ma bogate doświadczenie w stosowaniu kasztanowca, medycyna oficjalna również uznaje i powszechnie wykorzystuje korzystne właściwości tej rośliny. Dzięki obecności w wyciągu takich substancji jak eskulina, fraksyna i escyna, kasztanowiec znakomicie rozprawia się z obrzękami.

 

Kasztanowiec spowalnia krzepnięcie krwi, dlatego jest niewiarygodnie skuteczny przy zakrzepicy, wpływa na zmniejszenie przepuszczalności ścian naczyń krwionośnych. Zawarta w jego składzie eskulina stymuluje produkcję substancji zapobiegającej powstawaniu skrzepów. Kasztanowiec wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych i włosowatych.

 

Wyciągu z kory białej wierzby używa się zarówno w medycynie ludowej, jak i tradycyjnej. To właśnie z tej rośliny ponad 100 lat temu pozyskano kwas salicylowy.

 

Do celów kosmetycznych i leczniczych używa się różnych części rośliny, ale za najbardziej cenną uznaje się korę, która zawiera cenne pod względem swoich właściwości farmakologicznych składniki: substancje garbnikowe, glikozydy kwasu salicylowego, flawonoidy, kwas askorbinowy i szereg innych składników czynnych biologicznie, w tym korzystne kwasy organiczne.

 

Wyciąg z kory wierzby pomoże Twoim nogom odpocząć jak należy - jego składniki pomagają zlikwidować zmęczenie, zwężają naczynia krwionośne, a także zwalczają nadmierne wydzielanie potu.

 

Wyciąg z głogu to środek o nadzwyczaj szerokim spektrum działania. Głóg wyróżnia się dużą ilością potasu i wapnia, magnezu, żelaza oraz mikroelementów - manganu, miedzi i cynku. Dzięki obecności flawonoidów wyciąg z głogu pomaga zmniejszyć kruchość ścianek naczyń krwionośnych. Kwercetyna poprawia elastyczność, zmniejsza przepuszczalność naczyń włosowatych, ma działanie przeciwnowotworowe i przeciw utleniające.

 

Terpentyna to naturalny produkt pochodzenia roślinnego. Jest olejkiem eterycznym, który pozyskuje się z żywicy sosnowej. Na początku zeszłego wieku jej stosowanie w postaci emulsji (kąpiele terpentynowe) spowodowało prawdziwą rewolucję w leczeniu chorób naczyń krwionośnych.

 

Sieć naczyń włosowatych w organizmie jest ogromna. Jeśli połączyć wszystkie naczynia w jedną nić, to można by nią otoczyć kulę ziemską 6 razy! W naczyniach włosowatych stale znajduje się 80% całej krwi organizmu. Zaburzenia w ich pracy są podstawową przyczyną każdego procesu chorobowego.

 

W procesie działalności życiowej siatka naczyń zmniejsza się i zatyka złogami, przepływ krwi gwałtownie spada, a na niektórych odcinkach zupełnie zanika (powstaje zastój). Terpentyna może otworzyćzamknięte naczynia i przywrócić przepływ krwi w wysuszonychfragmentach tkanek. Zapewnia dostawę tlenu do nich i sprzyja usuwaniu produktów metabolizmu (złogów).

 

Terpentyna w postaci emulsji przy kontakcie ze skórą nie tylko powoduje rozszerzenie naczyń, ale też sprzyja znacznemu wzrostowi ich liczby. W ten sposób prowadzi się profilaktykę zakrzepicy i zastojów żylnych.

 

Błoto aluwialne zawiera korzystne związki jonów sodu, potasu, wapnia, magnezu i liczne mikroorganizmy. Dzięki bogatemu składowi błoto to aktywuje krążenie i poprawia funkcje wymiany w naczyniach krwionośnych. Błoto aluwialne przywraca też skórze sprężystość i pomaga pozbyć się toksyn.

 

Slajd nr 5

 

Emulsja do nóg + ziołowy żel Slaviton = wzmocniony efekt!

 

1. Emulsja pomaga zlikwidować wierzchołekproblemu

2. Ziołowy żel zwiększa rezultaty i ma działanie profilaktyczne

 

Komentarze

Dla wspaniałych efektów i zdrowych nóg stosuj emulsję razem z żelem Slaviton!

Oczywiście, podstawowym zdaniem jest zapobieganie stanom zapalnym i zmęczeniu, obrzękom i uczuciu ciężkości w nogach. Jeśli ten etap został pominięty i pojawiły się już supełkioraz siatka naczyń włosowatych, zastosuj emulsję, której składniki aktywne pomogą zlikwidować wierzchołekproblemu.

Wygodny dozownik sprawia, że emulsja jest bardzo wydajna - wystarczy użyć kilku kropel w problematycznym miejscu.

 

Aby utrwalić rezultat i działanie profilaktyczne, zastosuj ziołowy żel Slaviton.

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Oceń
Jakość:
Funkcjonalność:
Cena:
Opinia:
Podpis:

Promocje

Producenci

Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Produkt został dodany do koszyka

Do Twojego koszyka została dodana wybrana ilość sztuk produktu. Podczas realizacji zamówienia będzie można ją zmienić.

Szczegółowa zawartość koszyka znajduje się u góry strony pod ikoną koszyka.

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni