• Emulsja do nóg Leśny spacer -drobne naczynka i opuchniete nogi

Symbol: 45902

Emulsja do nóg Leśny spacer Ciesz się lekkością ruchów bez „supełków“ i widocznych naczynek krwionośnych!

61.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 6
Inpost paczkomat 6
Kurier 8
kurier pobrabnie 18
Dostępność 2 szt.

Zamówienie telefoniczne: 501310210

Zostaw telefon

Ciesz się lekkością ruchów bez „supełków“ i widocznych naczynek krwionośnych!

Kod: 45902  , Pojemność: 100 ml

 Po długim dniu Twoje nogi „straciły formę“? Z każdym krokiem odczuwasz ciężkość?

Emulsja do nóg „Leśny spacer“ z linii kosmetyków na bazie roślin tajgi podaruje nogom lekkość i pomoże rozprawić się ze zmęczeniem.

To produkt w 100% naturalny, który składa się wyłącznie ze składników pochodzenia naturalnego.

Nie zawiera konserwantów.


Zebraliśmy wszystkie najsilniejsze składniki chroniące naczynia krwionośne i połączyliśmy je w składzie emulsji Dr. Taiga. Aktywny skład kosmetyku:


- zapobiega obrzękom, zmniejsza uczucie bólu i ciężkości w nogach;
- pomaga zlikwidować widoczną siatkę naczyń krwionośnych i zapobiega jej pojawianiu się;
- starannie pielęgnuje skórę nóg.

Składniki zawarte w kosmetyku pomogą „rozprowadzić krew“, a przez to poprawić krążenie w tkankach. Aby zapobiec wieczornym obrzękom i uczuciu ciężkości w nogach, kosmetyk nakładaj rano na problematyczne miejsca. Dzięki wydajnemu zużyciu wystarczy zaledwie kilka kropel.

Slajd nr 1 

 

EMULSJA DO NÓG  

Leśny spacer  

 

Ciesz się lekkością każdego ruchu! 

 

Produkt w 97% naturalny 

 

Bez konserwantów 

 

Zastosuj rano i czuj się komfortowo do samego wieczora 

 

Komentarze 

Po długim dniu Twoje nogi straciły formę? Czujesz się, jakby do każdej stopy przywiązano Ci cegłę?

Emulsja do nóg Leśny spacer z linii kosmetyków na bazie roślin tajgi podaruje Twoim nogom lekkość i pomoże rozprawić

się ze zmęczeniem. To produkt w 97% naturalny, który składa się wyłącznie ze składników pochodzenia naturalnego i nie zawiera konserwantów. 

 

Slajd nr 2 

 

Ciężkienogi i niebieskie pajączki.

Skąd bierze się uczucie ciężkości w nogach?

 

- Praca na stojąco szansa na rozwój żylaków u osób, które dużo czasu spędzają w pozycji stojącej, jest większa

- Genetyka skłonność do żylaków jest dziedziczna

- Zaburzenia układu hormonalnego.

W grupie ryzyka znajdują się kobiety w ciąży i te, które niedawno urodziły

- Stres, zaburzenia nerwowe, szkodliwe nawyki wszystko to obniża tonus naczyń krwionośnych

 

Komentarze

Kiedy w toku ewolucji człowiek stanął na dwóch nogach, otrzymał do swojej dyspozycji dwie posłuszne ręce, a także problem jakim są żylaki. Można je nazwać zapłatączłowieczeństwa za możliwość chodzenia o dwóch nogach, wszak stworzenia czworonożne nigdy nie mają żylaków! Układ żylny w ludzkich nogach jest poddawany silnemu obciążeniu.

Wbrew działaniu siły przyciągania ziemskiego krew z nóg wraca do serca z dołu do góry!

Odpływowi krwi z żył przeszkadza wysokie ciśnienie hydrostatyczne, uwarunkowane siłą ciężkości, działającą w kierunku pionowym oraz wysokie ciśnienie w jamie brzusznej. Im większa masa ciała, tym nasze nogi i ich układ krwionośny są bardziej obciążone.

W strefie ryzyka znajdują się wszyscy, którzy codziennie muszą długo chodzić lub stać na nogach.

Ważnym czynnikiem, który przyczynia się do powstawania żylaków są też predyspozycje dziedziczne.

U większości osób choroba ta jest dziedziczona po rodzicach.

Dane statystyczne w tym przypadku są jednoznaczne: u osób, których rodzice cierpieli na tę przypadłość, prawdopodobieństwo zachorowania na żylaki wzrasta do 70%.

Takiego ryzyka można jednak uniknąć, jeśli nie będziemy stwarzać czynników sprzyjających. Żylaki dziedziczne często pojawiają się we wczesnym wieku.

U kobiet żylaki mogą pojawić się nagle w czasie ciąży, a nawet w okresie dojrzewania płciowego. W związku ze specyfiką organizmu u kobiet okresy zaburzeń hormonalnych przyczyniają się do zastoju krwi.

Najbardziej niebezpieczny czas to dojrzewanie płciowe, ciąża, okres po porodzie. Niebezpieczny jest również okres klimakterium. W określonych momentach życia w żeńskich organach brakuje estrogenów, a zamiast nich przeważa tak zwany hormon ciałka żółtego. Uważa się, że to właśnie on ma działanie zwiotczające na mięśnie. To z kolei sprzyja rozszerzeniu żył.

Na stan naczyń krwionośnych wpływa również stres i zaburzenia nerwowe.

W ściankach żył znajdują się zakończenia nerwowe, które nadają im sprężystość.

Przy wzroście ciśnienia w nich, wpływie toksyn lub alkoholu, światło naczyń krwionośnych traci tonus i rozszerza się.

Poniżej podano główne objawy początkowego stadium żylaków, kiedy niebieskich żyłjeszcze nie widać i można zapobiec ich pojawieniu się:

 

- ból w nogach, uczucie ciepła, a czasami też pieczenia w żyłach nóg;

- uczucie ciężkości w nogach;

- obrzęki występujące wieczorem;

- nocne drżenie nóg.

 

Slajd nr 3

 

EMULSJA DO NÓG

Leśny spacer

 

Nogi bez supełkówi siatki naczyń krwionośnych

 

Zawiera roślinne składniki o działaniu ochronnym na naczynia krwionośne, poprawiające stan żył.

 

- Zapobiega obrzękom i uczuciu ciężkości w nogach

- Pomaga zmniejszyć siatkę naczyń krwionośnych

- Starannie pielęgnuje skórę nóg

 

Jest wydajna - wystarczy kilka kropel

 

Komentarze

Zebraliśmy wszystkie najsilniejsze naturalne składniki chroniące naczynia krwionośne i połączyliśmy je w składzie emulsji nowej linii kosmetyków Dr. Taiga. Wiele z nich pochodzi z syberyjskiej tajgi, która słynie ze swoich surowych warunków: różnica temperatur osiąga tu około 100 stopni!

Mogą tu przetrwać tylko najsilniejsze i odpowiednio przystosowane do tych warunków rośliny! Z każdym kolejnym pokoleniem stają się one coraz bardziej wytrzymałe. W tajdze można odnaleźć naprawdę wyjątkowe rośliny, które mają ogromną moc leczniczą. Tajga to prawdziwy lekarz, który może rozprawić się z wieloma dolegliwościami.

 

Dzięki aktywnemu składowi emulsja zmniejsza widoczną siatkę naczyń krwionośnych i zapobiega jej powstawaniu.

 

Składniki aktywne zawarte w kosmetyku pomogą rozprowadzić krew, a przez to poprawić krążenie w tkankach. Aby zapobiec wieczornym obrzękom i uczuciu ciężkości w nogach, kosmetyk nakładaj rano na problematyczne miejsca.

 

Slajd nr 4

 

Recepta na zdrowie prosto z tajgi!

 

Składniki aktywne - substancje o działaniu ochronnym na naczynia krwionośne

 

Wyciąg z kwiatów kasztanowca silny składnik o działaniu ochronnym na naczynia krwionośne, zmniejsza przepuszczalność naczyń i obrzęki

Wyciąg z kory białej wierzby dobroczynnie wpływa na żyły,

likwiduje zmęczenie

Wyciąg z głogu poprawia krążenie, zmniejsza obrzęki

Terpentyna poprawia krążenie krwi w tkankach, wspomaga procesy wymiany w komórkach

Błoto aluwialne przywraca skórze sprężystość

Salicylan metylu zmniejsza uczucie dyskomfortu w mięśniach, likwiduje napięcie i zmęczenie

 

Komentarze

 

Siła każdego kosmetyku zależy od siły jego składników. Emulsja jest połączeniem najsilniejszych składników o działaniu ochronnym na naczynia krwionośne, które likwidują uczucie ciężkości w nogach.

 

Wyciąg z kwiatów kasztanowca jest chyba najlepszą naturalną substancją o działaniu ochronnym na naczynia krwionośne. Medycyna ludowa ma bogate doświadczenie w stosowaniu kasztanowca, medycyna oficjalna również uznaje i powszechnie wykorzystuje korzystne właściwości tej rośliny. Dzięki obecności w wyciągu takich substancji jak eskulina, fraksyna i escyna, kasztanowiec znakomicie rozprawia się z obrzękami.

 

Kasztanowiec spowalnia krzepnięcie krwi, dlatego jest niewiarygodnie skuteczny przy zakrzepicy, wpływa na zmniejszenie przepuszczalności ścian naczyń krwionośnych. Zawarta w jego składzie eskulina stymuluje produkcję substancji zapobiegającej powstawaniu skrzepów. Kasztanowiec wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych i włosowatych.

 

Wyciągu z kory białej wierzby używa się zarówno w medycynie ludowej, jak i tradycyjnej. To właśnie z tej rośliny ponad 100 lat temu pozyskano kwas salicylowy.

 

Do celów kosmetycznych i leczniczych używa się różnych części rośliny, ale za najbardziej cenną uznaje się korę, która zawiera cenne pod względem swoich właściwości farmakologicznych składniki: substancje garbnikowe, glikozydy kwasu salicylowego, flawonoidy, kwas askorbinowy i szereg innych składników czynnych biologicznie, w tym korzystne kwasy organiczne.

 

Wyciąg z kory wierzby pomoże Twoim nogom odpocząć jak należy - jego składniki pomagają zlikwidować zmęczenie, zwężają naczynia krwionośne, a także zwalczają nadmierne wydzielanie potu.

 

Wyciąg z głogu to środek o nadzwyczaj szerokim spektrum działania. Głóg wyróżnia się dużą ilością potasu i wapnia, magnezu, żelaza oraz mikroelementów - manganu, miedzi i cynku. Dzięki obecności flawonoidów wyciąg z głogu pomaga zmniejszyć kruchość ścianek naczyń krwionośnych. Kwercetyna poprawia elastyczność, zmniejsza przepuszczalność naczyń włosowatych, ma działanie przeciwnowotworowe i przeciw utleniające.

 

Terpentyna to naturalny produkt pochodzenia roślinnego. Jest olejkiem eterycznym, który pozyskuje się z żywicy sosnowej. Na początku zeszłego wieku jej stosowanie w postaci emulsji (kąpiele terpentynowe) spowodowało prawdziwą rewolucję w leczeniu chorób naczyń krwionośnych.

 

Sieć naczyń włosowatych w organizmie jest ogromna. Jeśli połączyć wszystkie naczynia w jedną nić, to można by nią otoczyć kulę ziemską 6 razy! W naczyniach włosowatych stale znajduje się 80% całej krwi organizmu. Zaburzenia w ich pracy są podstawową przyczyną każdego procesu chorobowego.

 

W procesie działalności życiowej siatka naczyń zmniejsza się i zatyka złogami, przepływ krwi gwałtownie spada, a na niektórych odcinkach zupełnie zanika (powstaje zastój). Terpentyna może otworzyćzamknięte naczynia i przywrócić przepływ krwi w wysuszonychfragmentach tkanek. Zapewnia dostawę tlenu do nich i sprzyja usuwaniu produktów metabolizmu (złogów).

 

Terpentyna w postaci emulsji przy kontakcie ze skórą nie tylko powoduje rozszerzenie naczyń, ale też sprzyja znacznemu wzrostowi ich liczby. W ten sposób prowadzi się profilaktykę zakrzepicy i zastojów żylnych.

 

Błoto aluwialne zawiera korzystne związki jonów sodu, potasu, wapnia, magnezu i liczne mikroorganizmy. Dzięki bogatemu składowi błoto to aktywuje krążenie i poprawia funkcje wymiany w naczyniach krwionośnych. Błoto aluwialne przywraca też skórze sprężystość i pomaga pozbyć się toksyn.

 

Slajd nr 5

 

Emulsja do nóg + ziołowy żel Slaviton = wzmocniony efekt!

 

1. Emulsja pomaga zlikwidować wierzchołekproblemu

2. Ziołowy żel zwiększa rezultaty i ma działanie profilaktyczne

 

Komentarze

Dla wspaniałych efektów i zdrowych nóg stosuj emulsję razem z żelem Slaviton!

Oczywiście, podstawowym zdaniem jest zapobieganie stanom zapalnym i zmęczeniu, obrzękom i uczuciu ciężkości w nogach. Jeśli ten etap został pominięty i pojawiły się już supełkioraz siatka naczyń włosowatych, zastosuj emulsję, której składniki aktywne pomogą zlikwidować wierzchołekproblemu.

Wygodny dozownik sprawia, że emulsja jest bardzo wydajna - wystarczy użyć kilku kropel w problematycznym miejscu.

 

Aby utrwalić rezultat i działanie profilaktyczne, zastosuj ziołowy żel Slaviton.

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci