Lipolityczny żel antycellulitowy

Symbol: 30256
Dostępność: 0 szt.
Maksymalna ilość dla możliwych parametrów produktu została osiągnięta.
Wysyłka w ciągu:24 godziny
Cena przesyłki: 6
Inpost paczkomat:
6
Kurier:
8
kurier pobrabnie:
15
Cena: 46.90
Brak towaru
Powiadomienie zostało aktywowane. Na podany adres e-mail[[EMAIL]] zostanie wysłana informacja, gdy produkt będzie dostępny w sklepie. Powiadom gdy produkt będzie dostępny
Wpisz swój e-mail:
Udostępnij:

Slajd nr 1 

Lipolityczny żel antycellulitowy – „zimna brońw walce

z pomarańczową skórką! 

Zimno na skórze: z efektem krioterapii  

Naturalny koktajl, zawierający 4 bogate źródła kofeiny:  

kawę kongijską 

zieloną herbatę 

guaranę 

orzechy koli 

Zawiera siarkę organiczną potrzebną do produkcji kolagenu 

Aromaterapia:naturalny aromat mentolu i olejków eterycznych cytryny i pomarańczy

Alternatywa dla zabiegów termicznych przy dolegliwościach układu krążenia

 

Komentarze:

Zgodnie ze statystyką, 85% kobiet zmaga się z zaawansowanym stopniem cellulitu, zaś pozostałe 15% ma cellulit w stadium rozwoju, które nie jest jeszcze widoczne. Im wcześniej zacznie się walkę z cellulitem, tym łatwiej będzie się go pozbyć. Zewnętrzne objawy cellulitu są często porównywane do skórki pomarańczy. Wewnątrz jest on również podobny do miąższu cytrusów lub wypełnionych plastrów miodu.

Nadmiar tłuszczu utrzymuje się w komórkach tłuszczowych. Ich ilość zostaje określona w dzieciństwie. Nie jesteśmy w stanie wpłynąć na te liczby. Można natomiast zmniejszyć ich wielkość (do 60 razy!).

Cellulit to nadmiar tłuszczu zamknięty w mocnym szkielecie z włókien kolagenowych, który blokuje dostęp do substancji stymulujących spalanie tłuszczu! W odpowiedzi na nadmierny wzrost komórek tłuszczowych - wzrasta też tkanka łączna. Część komórek tłuszczowych jest dosłownie wyciskanaz dolnej do środkowej warstwy skóry właściwej, a na powierzchni skóry powstają grudki i jej struktura staje się nierówna. Zewnętrzne objawy cellulitu nie są tak złe, jak te wewnętrzne. Bowiem rosnąc, komórki tłuszczowe uciskają naczynia krwionośne i limfatyczne, przez co następują zaburzenia krążenia. Tłuszcz jest „zamkniętyw komórkach (nie ma odpływu krwi oraz limfy), a organizm nie może z niego korzystać nawet, gdy jest on niezbędny.

W konsekwencji, cellulit to już nie tkanka tłuszczowa, w której następuje aktywna wymiana substancji, a praktycznie ciało obce.

Oczyścić sięz „nielubianej skórki pomarańczowej- pomoże zimna brońod TianDe - antycellulitowy żel lipolityczny z efektem krioterapii.

Przyjemne uczucie chłodu na skórze to efekt obecności mentolu w jego składzie.

Przy nakładaniu na strefy problematyczne, tkanki są chłodzone, w wyniku czego organizm zaczyna dodatkowo rozszczepiać tłuszcze, aby się ogrzać.

Jednocześnie, z tkanek usuwany jest nadmiar wody, zwiększa się napięcie skóry i poprawia wymiana substancji. 

Żel z efektem chłodzącym to prawdziwe zbawienie dla tych, którzy np. odczuwają ogromny dyskomfort z powodu palącejskóry.

Honorowe pierwsze miejsce w składzie żelu zajmuje unikalna kombinacja naturalnych składników -

koktajl z 4 najbogatszych naturalnych źródeł kofeiny: wyciągów z kawy kongijskiej, zielonej herbaty, guarany i orzechów koli.

Dzięki kofeinie, bierne komórki tłuszczowecellulitu zaczynają pracować, stając się paliwem do przemian metabolicznychi zmniejszają swoje rozmiary!

Naturalny kompleks kofeinowy - w odróżnieniu od syntetycznych zamienników - ma przedłużone działanie.

Substancja przewodząca - siarka organiczna - pozwala przeniknąć składnikom koktajlu kofeinowego na „pole wroga” i tym samym zwiększyć stopień ich działania.

Pełni ona jeszcze jedną ważną funkcję - aktywuje syntezę podstawowych białek tkanki łącznej, sprzyja osłabieniu połączeń w cząsteczkach kolagenu, przywraca elastyczność - stwardniałych w wyniku niedoboru substancji odżywczych - włókien kolagenowych w podskórnej tkance tłuszczowej oraz zwiększa sprężystość na zewnątrz.

Zawarte w preparacie olejki eteryczne z cytryny i pomarańczy pomogą wyrównać skórę oraz nadadzą jej elastyczność.

Mają one działanie lipolityczne i zwiększają metabolizm w strefach problematycznych.

Dodatkową ważną ich funkcją w walce z cellulitem jest efekt aromaterapii. Stres jest także jedną z przyczyn pojawiania się pomarańczowej skórki.

Zapach owoców cytrusowych i mentolu, który będzie unosił się w powietrzu podczas zabiegu, będzie miał działanie odprężające i uspokajające.

Slajd nr 2

Aktywne składniki antycellulitowego żelu lipolitycznego

Wysyłamy komórki tłuszczowe na dietę kofeinową!

Siarka - niezastąpiony puzzelw strukturze kolagenu

Klin klinem: od cytrusowej skórki- olejki eteryczne owoców cytrusowych

Mentol zamrozitłuszcz i poprawi nastrój

Dla grafika: Obok narysować składnik do każdego [czego?] w kółku lub jakoś inaczej

Komentarze:

Brazylia jest światowym liderem pod względem wielkości produkcji kawy, a Brazylijki są właścicielkami najpiękniejszych pup na świecie.

Cellulit w pierwszej kolejności pojawia się na pośladkach, ale…nie u mieszkanek Ameryki Łacińskiej!

Wszystko dlatego, że kawę nie tylko piją, ale również używają jej w celach kosmetycznych.

Kofeina zawarta w ziarnach ma unikalne właściwości, pomagające utrzymać piękną sylwetkę. Wysyłaona komórki tłuszczowe na dietę:

·                   aktywuje naturalny proces lipolizy (rozpadu tłuszczów), aby następnie można je było przekształcić w energię sprzyja spalaniu tłuszczu;

·                   zwiększa dopływ krwi, poprawia wymianę substancji likwiduje zastoje w podskórnej tkance tłuszczowej iusuwa toksyny;

·                   ma efekt drenażu (usuwa nadmiar wody z tkanek) pomaga zmniejszyć obrzęki.

Skład antycellulitowego żelu lipolitycznego zawiera jednocześnie cztery najbogatsze naturalne źródła kofeiny:

·                  wyciąg z kawy kongijskiej,

·                  wyciąg z zielonej herbaty,

·                  wyciąg z nasion guarany,

·                  wyciąg z orzechów koli.

Wyciąg z kawy kongijskiej (gatunek robusty) - awartość kofeiny w kawie kongijskiej jest dwukrotnie większa niż w kawie arabskiej.

Ziarna zielonej kawy zawierają również jeszcze jeden bardzo ważny dla sylwetki składnik,ester kwasu kawowego - kwas chlorogenowy, który sprzyja spalaniu tłuszczu.

Wciąg z zielonej herbaty,oprócz kofeiny zawiera składniki przeciwutleniające katechiny i polifenole, które zwiększają wymianę ciepła w organizmie.

W rezultacie odłożony tłuszcz jest szybciej przekształcany i spalany. Zielona herbata pod względem działania przeciw utleniającego jest liderem i przegoniła witaminę C i tokoferol.

 

Bardzo ważnym składnikiem wyciągu z nasion guarany jest guaranina (kofeina z guarany).

Inne składniki aktywne, które pomogą pozbyć się cellulitu, to teobromina i teofilina.

Teobromina to substancja działająca rozkurczowo. Znajduje się w ziarnach kakao, kawy i orzechach koli. Poprawia krążenie krwi i ma właściwości drenujące, sprzyjając usuwaniu nadmiaru wody z tkanek.

Roślinna teofilina to jeden z najbardziej skutecznych spalaczy tłuszczu we współczesnej kosmetologii.

To połączone trio (teofilina, teobromina i guaranina) przyspiesza wymianę substancji i usuwa nadmiar tłuszczu z komórek.

 

Główne korzystne właściwości wyciągu z orzechów koli polegają na ich silnym działaniu tonizującym.

Znany na całym świecie napój początkowo był produkowany właśnie z nich. Owoce rośliny zawierają trzykrotnie więcej kofeiny niż ziarna kawy.

Pod względem składu chemicznego, nasiona koli są podobne do guarany, ziaren kawy i liści herbaty. Zawierają wspomniane już substancje stymulujące - kofeinę, teobrominę i teofilinę. 

 

Walkę z cellulitem trzeba prowadzić na dwóch frontach: spalać tłuszcz i regenerować tkankę łączną.

Od stanu skóry zależy, jak bardzo zauważalne będą zewnętrzne objawy cellulitu. Jeżeli skóra jest sprężysta i elastyczna, komórkom wypełnionym tłuszczem trudniej będzie się przecisnąć.

Napięcie skóry zależy od stanu włókien kolagenowych, które tworzą zwarty szkielet - niczym sprężyny w materacu. Jeśli są one elastyczne i wytrzymałe, to skóra również będzie gęsta i elastyczna.

Kolagen stanowi 70% masy białek skóry. Formuła żelu lipolitycznego jest wzbogacona o podobne do skóry składniki, biorące udział w syntezie kolagenu - siarkę organiczną.

Jest to czwarty główny element działalności życiowej człowieka po tlenie, wodzie i soli. Siarka to niezastąpiony puzzelw strukturze kolagenu.

Bez niej po prostu by nie powstawał. Siarka pomaga zapobiec obwisłej skórze, regenerując wypadające ogniwaw łańcuchu kolagenowym zarówno w skórze, jak i w podskórnej tkance tłuszczowej.

Ponadto, jest to substancja przewodząca, która zwiększa działanie innych aktywnych składników żelu lipolitycznego.

 

W pozbyciu się pomarańczowej skórkipomogą olejki pomarańczy i cytryny, 

znajdujące się w składzie kosmetyku. Olejek owoców cytrusowych, dzięki zawartości aktywnych kwasów, zwiększa wymianę substancji,

usuwa złogi, toksyny oraz zbędną wodę z komórek i skóry. Podczas gdy same olejki zwiększają tonus skóry, ich zapach to tonus dla całego organizmu.

Aromaterapia pomaga poprawić nastrój i stan emocjonalny, likwiduje zmęczenie i stres.

Mentol w składzie żelu lipolitycznego pełni rolę składnika chłodzącego. Oddziałując na znajdujące się w skórze receptory zimna,

powoduje najpierw skurcz naczyń, a następnie ich rozszerzanie, w wyniku czego poprawia się krążenie,

przyspieszają procesy przemiany materii, następuje silny przepływ endorfin (hormonów szczęścia i dobrego nastroju).

Slajd nr 3

Lipolityczny żel antycellulitowy = kriolipolizaw domowych warunkach

·        Walka z cellulitem i jego profilaktyka

·        Zwiększenie napięcia i sprężystości skóry

·        Usuwanie nadmiaru wody, toksyn i złogów

·        Likwidacja uczucia ciężkości w nogach

·        Profilaktyka rozstępów podczas przygotowań do ciąży

 

Komentarze:

Kriolipoliza (krioliposukcja, lipofilling na zimno) innowacyjna, nieinwazyjna metoda usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu pod wpływem niskiej temperatury.

Miejscowe zamrażanie fałdek tłuszczu pozwala w naturalny sposób - bez obciążenia dla organizmu – schudnąć szybko i skutecznie.

W odróżnieniu od komórek skóry, komórki podskórnej tkanki tłuszczowej nie mają mechanizmów chroniących przed działaniem niskiej temperatury (wewnątrz ciała stale utrzymywana jest określona temperatura).

Są one przeznaczone do gromadzenia substancji odżywczych. Jeśli tkanka tłuszczowa zostanie zamrożona, to komórki podskórnej tkanki tłuszczowej - na skutek doznanego stresu - zaczną się spalać.

Lipolityczny żel antycellulitowy z efektem chłodzącym działa na tej samej zasadzie.

Podczas chłodzenia, tkanki zaczynają wydzielać energię cieplną poprzez rozszczepianie komórek tłuszczowych.

W wyniku takiego rozszczepienia komórek podskórnej tkanki tłuszczowej, uzyskujemy pożądany efekt estetyczny - pozbywamy się cellulitu.

Masaż z żelem lipolitycznym wykonany w domowych warunkach jest odpowiednikiem zabiegu kriolipolizy wykonywanego w salonie kosmetycznym:

1)               uruchamia proces rozszczepiania komórek tłuszczowych. Dzięki miejscowemu chłodzeniu, organizm zmuszony jest ogrzać się, wykorzystując do tego tkankę tłuszczową;

2)               zwiększa napięcie, elastyczność i sprężystość skóry;

3)               poprawia wymianę substancji, oczyszcza ze złogów i toksyn;

4)               likwiduje uczucie ciężkości w nogach;

5)               używany w profilaktyce rozstępów podczas przygotowań do ciąży.

 

Slajd nr 4

Cellulit ma 21 dni, aby zniknąć!

Lipolityczny żel antycellulitowy:

- skuteczny przy wszystkich rodzajach cellulitu: wodnym, tłuszczowym, włóknistym i mieszanym;

- jest stosowany na ręce, brzuch, uda i pośladki;

- szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości;

- nie pozostawia śladów na ubraniach.

Komentarze:

Lipolityczny żel antycellulitowy znacznie zmniejsza objawy pomarańczowej skórkiw strefach problematycznych (ręce, brzuch, uda i pośladki),

sprzyja szybkiemu rozszczepianiu komórek tkanki tłuszczowej, poprawia strukturę oraz napięcie skóry, wyrównuje oraz zwiększa jej elastyczność.

Dzięki właściwościom drenującym i spalającym tłuszcz,żel antycellulitowy można stosować przy wszystkich stadiach i rodzajach cellulitu:

wodnym, tłuszczowym, włóknistym i mieszanym. Ma bardzo przyjemną żelową konsystencję. Lekki i chłodny, z orzeźwiającym zapachem mentolu i owoców cytrusowych, szybko się wchłania,

zapewniając natychmiastowe przenikanie składników do skóry.Jest bardzo wygodny w użyciu,

a masaż z nim to sama przyjemność: natychmiast rozprowadza się po powierzchni skóry, nie pozostawiając uczucia lepkości.

W jednej chwili skóra staje się równa i gładka. Po użyciu żelu rano - można od razu się ubrać.

Jeśli żel zostanie nałożony wieczorem - na pewno nie pobrudzi pościeli, gdyż nie pozostawia śladów, a tylko lekki odświeżający zapach na ciele.

Lipolityczny żel antycellulitowy nakłada się 1-2 razy na dobę na strefy problematyczne skóry.

Dzięki ślizgającej siękonsystencji, kosmetyk jest wydajny w użyciu. Jedno opakowanie wystarczy na 3-4 tygodnie stosowania.

Slajd nr 5

Zbierz swoją antycellulitową armię, składającą się z kosmetyków TianDe

Lipolityczny żel antycellulitowy - kosmetyk do owijania ciała

na zimno

 

Zwiększ efekt działania kosmetyku za pomocą przyrządu do masażu!

Lód i płomień: spróbuj nałożyć kosmetyki z efektem chłodzącym i rozgrzewającym, jeden po drugim!

Komentarze:

Przenikanie substancji aktywnych żelu będzie większe, jeśli skóra zostanie najpierw oczyszczona ze zrogowaciałych komórek za pomocą rękawiczki SPA lub peelingu solnego z wyciągiem z imbiru.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć działanie kosmetyku, można użyć masażera. Jest on wyposażony w rolki o promieniu obrotu 360 stopni, co pozwala na zmianę kierunku ruchów bez obracania ręki.

Miejscowy masaż problematycznych stref ciała - na które działa żel lipolityczny - aktywuje procesy przemiany materii, sprzyja likwidacji zwiotczenia i „zwisów” skóry, pomaga przywrócić mięśniom napięcie.

Żel lipolityczny można stosować jako kosmetyk do zabiegów owijania ciała na zimno.

W tym celu, pokryte żelem miejsca na ciele należy owinąć specjalną folią. Czas trwania zabiegu - od 30 do 60 minut.

W odróżnieniu od zabiegów owijania ciała na gorąco, owijanie na zimnozwęża naczynia i pory.

W rezultacie. z tkanek odprowadzona zostaje limfa, która unosi złogi i toksyny, zwiększa się napięcie skóry i poprawia wymiana substancji.

Dodatkowo, do tego wszystkiego organizm zaczyna aktywnie rozszczepiać tłuszcze po to, aby się ogrzać.

Owijanie ciała na zimnoto znakomita alternatywa dla zabiegów owijania na gorąco, jeśli istnieją przeciwwskazania w postaci rozszerzenia żył (czyli żylaków) i innych chorób układu krążenia.

Wszyscy wiedzą, że prysznic - na zmianę wodą zimną i gorącą - jest korzystny dla skóry i całego organizmu.

Nie mniej korzystna jest gra kontrastów w walce z cellulitem.

Najpierw można użyć dowolnego kosmetyku antycellulitowego TianDe z papryczką chili, która ma działanie rozgrzewające (sól, maska-moulage na brzuch, krem),

a następnie nałożyć żel lipolityczny. Po pierwsze, nałożenie kosmetyku chłodzącego na piekące miejsca - natychmiast ugasi pożari da przyjemne uczucie.

Po drugie, po gwałtownym wzroście temperatury powierzchni ciała i rozszerzeniu naczyń, gwałtowne obniżenie spowoduje szybkie zamknięcie porów - skóra stanie się sprężysta i elastyczna.

A to z kolei sprzyja szybkiemu usuwaniu wody z górnych warstw skóry i zwężeniu naczyń. W ten sposób można osiągnąć silny efekt antycellulitowy i drenujący.

 

, 

Promocje

Producenci

Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Produkt został dodany do koszyka

Do Twojego koszyka została dodana wybrana ilość sztuk produktu. Podczas realizacji zamówienia będzie można ją zmienić.

Szczegółowa zawartość koszyka znajduje się u góry strony pod ikoną koszyka.

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni