ttq.load('CLKRI8JC77UBIO8OEG3G'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
 • Ortofit żel na kręgosłup i stawy

Symbol: 34401

Zdrowe stawy bez bólu

73.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 6
Inpost paczkomat 6
Kurier 8
kurier pobrabnie 18
Dostępność 17 szt.

Zamówienie telefoniczne: 501310210

Zostaw telefon

Żel na stawu i masażu Orthophyt.

Nakarm Swoje stawy i wydobądź z nich to co najlepsze

dzięki unikalnym aktywnym składnikom.

image
 • łagodzi ból stawów
 • kolan
 • kręgosłupa
 • regeneruję chrząstkę stawową,
 • łagodzi ból mięśni
 • rwa kulszowa
 • korzonki
 • bóle mięśni
 • reumatyzm
image

Nowy żel „Orthophyt“ działa jak chondroprotektor. Chondroprotektory to substancje zdolne do regeneracji (odbudowy) tkanki chrzęstnej, odżywiające tę tkankę i spowalniające jej bolesne niszczenie.

W składzie żelu „Orthophyt“ rolę chondroprotektora pełni dimetylosulfotlenek. Nie bacząc na trudną nazwę, która odsyła do wzorów chemicznych, podstawą tej substancji jest naturalna siarka, która jest pozyskiwana z przetwórstwa drewna. Dimetylosulfotlenek  to nietoksyczna substancja hipoalergiczna, która wchodzi w skład wielu spożywczych suplementów diety.

Dimetylosulfotlenek jest źródłem biodostępnej siarki, która jest niezbędna organizmowi do syntezy tkanki łącznej, do której odnoszą się stawy, oraz do produkcji płynu stawowego.

Nie bez powodu przy chorobach stawów i aparatu ruchu stosuje się kąpiele siarkowodorowe!

Fakt:siarka dostaje się do organizmu człowieka w głównej mierze z pożywieniem, z wiekiem jednak jej stężenie zmniejsza się w związku z zaburzeniami procesów przemiany materii. Oto dlaczego wiele starszych osób cierpi na choroby narządu ruchu.

Dimetylosulfotlenek działa na stawy kompleksowo. 

Hamuje przekazywanie impulsów bólowych przez włókna nerwowe. Oprócz tego, badania chorych na artretyzm przeprowadzone w okresie 20 lat przez doktora Stanley'a Jacob'a w klinice Uniwersytetu Nauk o Zdrowiu [Health Sciences University] w Oregonie (USA) wykazały, że dimetylosulfotlenek nie ustępuje ibuprofenowi  - preparatowi niesteroidowemu, jednak w odróżnieniu od niego nie powoduje skutków ubocznych.

Dimetylosulfotlenek dobrze i szybko przenika przez skórę oraz „prowadzi za rączkę“ inne składniki aktywne żelu, czyli jest ich przewodnikiem

image

Królewski“ składnik żelu Orthophyt

Wyciąg z rozmarynu ze znakomitego „Eliksiru Węgierskiej Królowej

Królowa Elżbieta w wieku 72 lat wyleczyła się z reumatyzmu

Wyciąg z rozmarynu to naturalny antybiotyk

 

Nowy żel „Orthophyt“ został uzupełniony o legendarny wyciąg z rozmarynu.

Roślina ta wchodziła w skład znanego eliksiru, za pomocą którego węgierska królowa Elżbieta w wieku 72 lat wyleczyła się z reumatyzmu i artretyzmu.

Oto zapiski, jakie zostawiła w XIV w. królowa Węgier: „Ja, donna Izabella, mająca 72 lata, będąc całkowicie chorą i rozbitą przez reumatyzm i podagrę, przez cały rok stosowałam przepis, który dostałam od mojego alchemika...

Po leczeniu poczułam się tak dobrze, jak za czasów mojej młodości, całkowicie wyzdrowiałam i nabrałam sił!“.

W londyńskiej farmakopei z 1683 roku o „Wodzie węgierskiej królowej" napisano: „Woda ta, a dokładniej napar, o dziwo, nadaje się do stosowania przeciw wszystkim przeziębieniom i chorobom spowodowanych wilgocią, chorobom głowy, apopleksji, zawrotom głowy, letargowi, paraliżowi, chorobom nerwowym, reumatyzmowi, spazmom, alergiom, mdłościom, utracie pamięci, obniżeniu sprawności umysłowej, śpiączce, senności, głuchocie, szumowi w uszach, zaburzeniom widzenia, koagulacji krwi, bólom głowy spowodowanym ospałością, złemu nastrojowi. Likwiduje ból zęba,

bóle i dolegliwości żołądka, leczy zapalenie płuc, utratę apetytu i zatrucia, choroby wątroby, śledziony, jelit, macicy. Przyjmuje i zachowuje naturalne ciepło, odnawia zdolności i funkcje ciała, nawet w podeszłym wieku (tak mówią). Niewiele jest środków, które dają tak wiele pozytywnych efektów“.

image

Trudno sobie wyobrazić współczesne lekarstwo, które posiada chociażby połowę tych cech, ale po zbadaniu właściwości wyciągu z rozmarynu, przychodzi zgodzić się z przezornością średniowiecznych medyków.

Wyciąg z rozmarynu nie tylko polepsza mikrokrążenie w okolicy chorego stawu, likwidując uczucie bólu, ale również oddziałuje na przyczynę procesu zapalnego. Wyciąg ten jest naturalnym antyseptykiem i antybiotykiem.

 Rozmaryn ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe. A propos, przyczyną reumatyzmu często są infekcje spowodowane bakteriami gronkowca.

Fakt: właściwości antyseptyczne rozmarynu były cenione przez francuskich medyków - podczas epidemii dżumy stawiali oni kadzidełka z rozmarynem w szpitalach.

image

Żel Orthophyt z propolisem

Bakterie uodparniają się na wszystkie antybiotyki, a na propolis nie mogą!

Propolis jest o 5 razy silniejszy niż nowokaina.

Propolis to źródło krzemu i manganu, niezbędnych dla regeneracji tkanki łącznej.

Nowy żel Orthophyt został uzupełniony o wyciąg z propolisu - cenny składnik dla zdrowia stawów.

Propolis (kit pszczeli) często nazywany jest pszczelim balsamem: w pszczelim ulu istnieje nadzwyczajny system sanitarny, którego najważniejszym zadaniem jest usuwanie bakterii.

Główna zasada tego systemu polega na zapobieganiu przedostawania się do gniazda obcych substancji - w tym celu przy wejściu do ula stale dyżurują dwie pszczoły strażniczki.

Jeżeli mimo stosowania środków bezpieczeństwa, obce ciało lub owad dostanie się do ula, 

pszczoły „balsamują“ go, używając do tego celu propolisu. Największą wszak zaletą tej substancji jest jego działanie przeciwbakteryjne.

image

Znany jest jeden eksperyment, który całkowicie potwierdza właściwości przeciwbakteryjne propolisu: kawałek surowego mięsa pokrywano warstwą propolisu i wystawiano na palące słońce - pozostawało ono świeże przez kilka miesięcy.

Przy tym uczeni są zgodni w opinii, że propolis nie powoduje u bakterii zjawiska oporności (tj. nie powoduje przyzwyczajenia), a bakterie przywykają do każdego antybiotyku i z czasem nawet traktują go jako pożywienie.

Propolis jest znany również dzięki swoim właściwościom przeciwbólowym.

Badania udowodniły, że pod względem właściwości przeciwbólowych propolis jest 5 razy silniejszy niż nowokaina.

Ponadto, ten pszczeli produkt sprzyja odnowie tkanek w stawach, gdyż zawiera w swoim składzie minerały - krzem i mangan, które są niezbędne do budowy tkanki łącznej.

image

Nowy żel Orthophyt - 8 składników aktywnych

4 nowe:

· eter wanilinowy

· dimetylosulfotlenek

· wyciąg z rozmarynu

· wyciąg z propolisu

4 dotychczasowe:

·  oliwa z oliwek

·  olejek eukaliptusa

· olejek mięty pieprzowej

· wyciąg z igieł jodły

Tym sposobem, w składzie nowego żelu Orthophyt znalazły się cztery nowe składniki: eter wanilinowy, siarka organiczna, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z propolisu. Dzięki nim efekt stosowania preparatu jest jeszcze silniejszy!

Z poprzedniego składu zachowano takie składniki, jak oliwę z oliwek, olejek eukaliptusa, olejek mięty pieprzowej, wyciąg z igieł jodły.

image

Żel „Orthophyt“ koi „głód“ stawów:

·  usuwa zastoje w chorych stawach

·  zdrowym stawom rekompensuje brak ruchu

Hipokrates o obniżonej aktywności ruchowej: „Zastosuj albo stracisz!“

Kompleks składników poprawiających „odżywienie“ stawów:

·  eter wanilinowy

·  siarka organiczna

·  olejek mięty pieprzowej

·  olejek eukaliptusa

·  wyciąg z igieł jodły

·  wyciąg z rozmarynu

· wyciąg z propolisu

image

Stawy w odróżnieniu od pozostałych organów są odżywiane nie bezpośrednio przez naczynia krwionośne, a przez pośrednika - płyn stawowy. Krew dostarcza limfę do mazi stawowej, która z kolei odżywia stawy.

Tym sposobem, dostawa substancji odżywczych nawet do zdrowych stawów „przechodzi przez drugie ręce.

Do chorych zaś dostawa ta jest utrudniona, gdyż chorobom stawów towarzyszą stany zapalne i zaburzenia mikro krążenia.

Zaburzenia odżywiania i procesów wymiany w stawach mają miejsce również przy mało aktywnym trybie życia, wszak zawsze towarzyszy mu zastój krwi.

Kompleks składników poprawiających odżywienie stawów to:

·        eter wanilinowy

·        dimetylosulfotlenek

·        wyciąg z rozmarynu

·        wyciąg z propolisu

·        olejek mięty pieprzowej

·        olejek eukaliptusa

·        wyciąg z igieł jodły

image

Dlaczego żel Orthophyt jest tak skuteczny na stawy?

na tym zdjęciu widać jak wyłachania się bezpośrednio w chrząstkę stawową po paru minutach.

image

Starożytny grecki lekarz Hipokrates już w V w. p.n.e. sformułował zasadę: „Zastosuj albo stracisz!“.

Podkreślał, że wszystkie organy w procesie wykonywania zwykłych dla nich czynności pozostają zdrowe i wolno się starzeją.

W przeciwnym wypadku ich naturalne funkcjonowanie zostaje zaburzone i szwankuje. W pierwszej kolejności dotyczy to aparatu ruchu i stawów.

W składzie żelu Orthophyt znajduje się kompleks składników, które poprawiają pracę okalających stawy naczyń krwionośnych.

Sprzyja to likwidacji opuchlizny i uczucia bólu, normalizuje procesy wymiany w obrębie chorych stawów.

Ponadto, poprawa mikro krążenia likwiduje skutki siedzącego trybu życia, któremu towarzyszą zastoje i zaburzenia odżywiania stawów.

image

SKŁADNIKI AKTYWNE:

Jodła

Olejek jodły pospolitej ma działanie przeciwbakteryjne, dzięki wysokiej zawartości olejków eterycznych i żywic, stymuluje mikro krążenie w tkankach.

Mięta pieprzowa

Olejek z mięty pieprzowej przyspiesza krążenie krwi i przemianę materii w komórkach.

Oliwa

Oliwa z oliwek zawiera pokrewne skórze kwasy tłuszczowe, które doskonale się wchłaniają. Oliwa z oliwek podwyższa napięcie skóry, wygładza drobne zmarszczki.

Rozmaryn

Wyciąg z rozmarynu zwyczajnego odświeża skórę, tonizuje, hamuje rozwój bakterii.

Wosk pszczeli

Wyciąg z propolisu intensywnie odżywia i regeneruje skórę, poprawia proces wymiany substancji, hamuje powstawanie zmarszczek.

Siarka

Dimetylosulfon (MSM) to źródło bio dostępnej siarki organicznej, która stanowi materiał budulcowy więzadeł, ścięgien i mazi stawowej. Jest przewodnikiem innych substancji aktywnych oraz stymuluje krążenie.

Eukaliptus gałkowy

Olejek eukaliptusa poprawia proces regeneracji komórek, zwiększa zdolność organizmu do odnowy tkanek, sprzyja likwidacji stanów zapalnych.

image
 • Kochani to jest mój produkt na stałe mam problem z kolanami maść sprawdza się doskonale,
  wchłania się w części gdzie występuje część chrzestna idealnie, np wszystkie stawy plus stopy i dłonie,
  polecam jak masz problem idealny nie tylko koi ale również regeneruje
  Michalina Fizjo (2018-10-04)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Bardzo mi pomógł ten żel przy bólach dolnej części pleców - po prostu nie mogłem się wyprostować.Smarowałem cały dzień co godzinę i po dwóch dniach byłem zdrowy. Nie zostawia żadnych plam na ubraniu. Dobrze i szybko się wchłania. Bardzo polecam.
  Andrzej (2018-06-07)
 • Stosuje ten produkt od ponad jednego roku efekty są super szczególnie zależało mi na stawach kolanach ciągłe ból po treningu. Aktualnie mogę już ćwiczyć bez żadnych problemów. Polecam serdecznie stosuje codziennie wieczorem super się wchłania i nie ma z tym żadnych problemów
  Grzegorz (2018-01-03)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci
 • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny