• Dr.Taiga

Poczuj oddech syberyjskiej tajgi!

 

Kosmetyki do higieny jamy ustnej na bazie leczniczych roślin tajgi

 

Kompleksowa fito pasta do zębów zapobiega problemom z dziąsłami i powstawaniu próchnicy

Wybielająca fito pasta do zębów na bazie węgla drzewnego rozjaśnia szkliwo

Spray ziołowy z propolisem odświeżający oddech zwalcza bakterie

Fito płyn do płukania jamy ustnej odświeża oddech i dba o zdrowe dziąsła

 

Komentarze

Przedstawiamy Wam nową linię kosmetyków z naturalnymi składnikami do higieny jamy ustnej - Dr.Taiga!

 

Co wiesz o tajdze? To drzemiące syberyjskie lasy, które ciągną się przez setki, a nawet tysiące kilometrów. Tajga to niezwykle surowe warunki: różnica temperatur osiąga tutaj około 100 stopni! Mogą tu przetrwać tylko najsilniejsze i odpowiednio przystosowane do tych warunków rośliny i drzewa! W związku z tym z każdym kolejnym pokoleniem rośliny te stają się coraz bardziej wytrzymałe. W tajdze można odnaleźć naprawdę wyjątkowe rośliny, które mają ogromną moc leczniczą. Wybraliśmy najlepsze z nich i stworzyliśmy serię kosmetyków do higieny jamy ustnej, które będą dbać o Twój śnieżnobiały uśmiech i zdrowe dziąsła.

 

Poznaj 4 produkty na bazie roślin z tajgi.

 

Kompleksowa fitopasta do zębówzawiera olejek jałowca, białą glinkę, wyciągi z szałwii i rumianku oraz aminokwas L-argininę. Zadaniem tej pasty do zębów jest zapobieganie próchnicy i problemom z dziąsłami, wzmocnienie szkliwa, poprawa stanu dziąseł i odświeżanie oddechu.

 

Wybielająca fito pasta do zębówzostała stworzona na bazie węgla drzewnego. W składzie produktu znajduje się również srebro koloidalne, wyciąg z bergenii, cenne olejki jodły i orzecha cedrowego. Pasta skutecznie rozświetla szkliwo, usuwa osad z papierosów i kawy, zapobiega próchnicy i powstawaniu kamienia nazębnego oraz odświeża oddech.

Obie pasty nie zawierają FLUORU, parabenów, substancji zapachowych, ani sztucznych barwników.

 

Kolejnym produktem serii jest spray ziołowy z propolisem odświeżający oddech. Kosmetyk ten nie maskuje problemu, a dzień po dniu poprawia stan dziąseł i błony śluzowej jamy ustnej.

 

W skład serii wchodzi też Fito płyn do płukania jamy ustnej z wyciągami ziół, który odświeża oddech na cały dzień.